top of page

CONTACT

Ons team

Hieronder staan onze teamleden met contactgegevens en bijbehorende functie.
Daarnaast kunnen wij niet zonder alle enthousiaste chauffeurs die zich elke dag weer inzetten voor Transportbedrijf T. Vreugdenhil B.V.!

Ton Vreugdenhil

Directie, personeelszaken

Ton@t-vreugdenhil.nl

Arie van Spronsen

Administratie

Arie@t-vreugdenhil.nl

Bart van der Plas

Planning

Bart@t-vreugdenhil.nl

Maarten Looijen

Planning

Maarten@t-vreugdenhil.nl

Tim Vreugdenhil

Directie

Tim@t-vreugdenhil.nl

Dennis Looije

Planning, personeelszaken

Dennis@t-vreugdenhil.nl

Koen Keetman

Planning

Koen@t-vreugdenhil.nl

Voor vragen zijn wij telefonisch (0174-515782) of via onderstaand contactformulier te bereiken.

Bedankt voor de inzending!

bottom of page